Правозахисний форум “Свобода вираження поглядів в Україні у часи війни” від Freedom House
Міжнародна правозахисна організація Freedom House у партнерстві з медіа-експертами, журналістами та правозахисниками з Інституту масової інформації, ГО “Платформа прав людини” та Центру прав людини ZMINA запрошують на конференцію, яка відбудеться впродовж двох днів, 6 та 7 квітня, у Києві в гібридному режимі – з можливістю долучитись онлайн.
Метою форуму є об’єднання широкого кола учасників та учасниць з усіх регіонів України, які поділяють цінності прав людини та свободи вираження поглядів й готові шукати рішення у відповідь на виклики у сфері захисту прав журналістів, свободи слова, документування війни, доступу до інформації, цифрових прав та свободи мистецького самовираження, які постали перед українським суспільством з початку російської агресії 2014 року та нового витка у 2022 році.
“Вільно. Відповідально. Спільно” – гасло форуму, яке відображає цінності та принципи партнерства співорганізаторів та учасників події.
Запрошуємо правозахисників, активістів, журналістів та усіх, хто цікавиться тематикою прав людини та свободи вираження поглядів, взяти участь у форумі й долучитись до сесій. Організатори форуму покривають кошти на проїзд та проживання для журналістів та правозахисників з регіонів України.
Для участі просимо заповнити реєстраційну форму до 3 квітня (включно).
Окрім того, зверніть увагу, що лише зареєстровані учасники та учасниці зможуть отримати посилання на онлайн-трансляції усіх сесій форуму.
З огляду на технічні обмеження щодо можливої кількості учасників онлайн-подій організатори залишають за собою право відмовити в участі попри вчасну та повну реєстрацію.
У разі виникнення запитань чи уточнень щодо події, будь ласка, звертайтесь за адресою: ukraine@freedomhouse.org.
Проєкт “Свобода вираження поглядів в часи збройного конфлікту” є спільним проєктом чотирьох організацій: Freedom House, Інститут масової інформації, Платформа прав людини та Центр прав людини ZMINA. Мета проєкту – захищати і просувати свободу вираження поглядів в Україні шляхом моніторингу, навчання та тренінгів, надання правової допомоги, інформаційної роботи та адвокації. Під свободою вираження поглядів організації розуміють безумовне право кожної людини на будь-яку дію або висловлювання, з дотриманням Конституції та міжнародних стандартів захисту прав людини. Проєкт реалізується в Україні з 2018 року за фінансової підтримки Freedom House.