Дискусія “Як громадянське суспільство розбудовує Україну” | Центр прав людини ZMINA

Дискусія “Як громадянське суспільство розбудовує Україну”

A+ A-

У п’ятницю, 28 липня, о 19:00, відбудеться дискусія “Як громадянське суспільство розбудовує Україну” в межах публічної програми до виставки Пьотра Армяновського “Історія стосунків”.

Подія відбудеться в просторі виставки на п’ятому поверсі PinchukArtCentre. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Під час події поговоримо:

  • як формувалося наше громадянське суспільство, яке має історичне коріння;
  • у якій взаємодії перебуває з державними інститутами;
  • якими є тенденції його розвитку та виклики у воєнній та повоєнній ситуації.

Модеруватиме обговорення Костянтин Дорошенко – запрошений експерт Дослідницької платформи PinchukArtCentre, критик, публіцист, ведучий подкасту “Культура всього”.

Учасниці розмови:

  • Лариса Денисенко – письменниця, громадська діячка, правозахисниця, членкиня правління “PEN Україна”;
  • Наталія Кривда – докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, дослідниця історії культури;
  • Тетяна Печончик – правозахисниця та голова правління Центру прав людини ZMINA.

Очолювана Тетяною Печончик ZMINA разом з іншими 33 громадськими організаціями заснувала коаліцію “Україна. П’ята ранку”, яка займається документуванням воєнних злочинів і злочинів проти людяності для захисту жертв російської збройної агресії в Україні. У 2022 році ZMINA отримала відзнаку Democracy Defender Award від ОБСЄ “за видатний внесок у просування та захист основних свобод і прав людини як на непідконтрольних уряду, так і на підконтрольних уряду територіях України”, а коаліція “Україна. П’ята ранку” була нагороджена Open Society Prize від Центрально-Європейського університету “на знак визнання їхньої мужньої роботи з документування звірств, скоєних під час війни Росії проти України”.