Катівня у школі: як росіяни утримували та катували до смерті українців у Біляївці на Херсонщині

A+ A-

У четвер, 31 серпня, о 12:30 в інформаційному агентстві Ukraine Media Center – Ukrinform у залі 1 (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх) відбудеться брифінг “Катівня у школі: як росіяни утримували та катували до смерті українців у Біляївці на Херсонщині”, під час якого Центр прав людини ZMINA представить звіт зі свідченнями постраждалих людей.

Під час російської окупації села Біляївка Херсонської області росіяни незаконно тримали українців у місцевій школі. На другому поверсі окупанти облаштували катівню, де тримали кілька десятків людей протягом п’ятьох місяців. Центр прав людини ZMINA зібрав свідчення цих потерпілих.

Про підстави для затримання українців, умови незаконного тримання, жорстоке ставлення росіян та загибель людей унаслідок тортур у Біляївській катівні розповість координаторка напряму документування воєнних злочинів ZMINA Єлизавета Сокуренко

Організатори: Ukraine Media Center Ukrinform, Центр прав людини ZMINA.

Захід транслюватиметься онлайн на фейсбук-сторінці Центру прав людини ZMINA, а також на ютуб-каналі Ukraine Media Center – Ukrinform українською та англійською мовами.

Створення цього дослідження повністю профінансовано за кошт Фонду прав людини Королівства Нідерландів. Зміст та думки, викладені в цьому звіті, є відповідальністю авторів та необов’язково відповідають позиції Королівства Нідерландів.