Кримський альбом. Історії правозахисників

Ця книга містить свідчення та спогади кримських правозахисників, досвід їх роботи до і після окупації. Це два десятки особистих історій про минуле, сьогодення і майбутнє людей, які, навіть втративши свій дім, продовжують боротьбу на захист прав людини в Криму, а також тих, хто протистоїть репресіям, залишаючись в окупації.

Це історії Ольги Аношкіної, Ескендера Барієва, Михайла Батрака, Олександри Дворецької, Адбурешита Джеппарова, Лілі Гемеджі, Сергія Зайця, Синавера Кадирова, Еміля Курбедінова, Альони Луньової, Романа Мартиновського, Руслана Нечипорука, Валентини Потапової, Анни Рассамахіної, Дар’ї Свиридової, Ольги Скрипник та Віссаріона Асєєва, Ірини та Олександра Сєдових, Таміли Ташевої, Марії Суляліної та Володимира Чекригіна.

Видання книги стало можливим за підтримки Фонду Будинків прав людини (Осло, Норвегія) в рамках спільного проекту Центру інформації про права людини (член Кримського будинку прав людини) та Будинку прав людини – Загреб (Хорватія) «Захисники прав людини: стандарти, мемуари, свідоцтва », який був реалізований завдяки фінансовій підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Публікація розрахована на широке коло читачів.

Книга доступна російською та англійською мовами.

Автори: Ірина Виртосу