Навчальний курс: “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”

Навчальний курс: “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику” складається з чотирьох частин, які можуть використовуватись як спільно, так і окремо.

Навчальний курс підготовлений для спеціалістів соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів, тренерів, які працюють в інтересах дітей та молоді груп. 

Матеріали можуть використовуватись при проведенні подібних навчальних курсів та в неформальній освіті.

Програма курсу: “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”.

Завантажити Програму

Загальна редакція: Сергій Буров.

Програма містить тематичний план та факультативні заняття, які необхідні для реалізації навчального курсу “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”.

Посібник для тренерів, які працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику

Завантажити Посібник для тренерів

Посібник підготовлено для тренерів, які проводять навчання спеціалістів (соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів), що працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику. Він містить покрокові інструкції для проведення занять в межах одноденного тренінгу. Посібник вміщає практичні вправи та роз’яснення, що необхідні для проведення тренінгу. Тренінг може проводитись і для дітей, але з урахуванням особливостей, про які вказано в тексті посібника.

Збірник навчальних текстів курсу “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”

Загальна редакція: Сергій Буров.

Автори: Сергій Буров, Олександр Гатіятуллін, Роман Коваль, Антон Кориневич, Олексій Лазаренко, Павло Пархоменко, Олена Темченко, Ганна Янова.

Завантажити Збірник навчальних текстів

Збірник містить короткий огляд тем навчального курсу: “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”. Збірник дає можливість здобути базові знання, що необхідні при роботі з проблематикою прав дітей та молоді груп ризику. Матеріали збірки розраховані на соціальних працівників та педагогів, юристів, активістів, які працюють в інтересах дітей та молоді груп ризику чи цікавляться цією тематикою.

Міжнародне та національне законодавство у сфері захисту прав дитини

Завантажити Збірку

До збірки включені основні документи Організації Об’єднаних Націй, документи Ради Європи та національні законодавчі акти у сфері захисту прав дитини. Збірка буде корисною в роботі не лише спеціалістам у сфері захисту прав дітей та молоді груп ризику, а й юристам та студентам юридичних вузів.

Матеріали публікацій підготовлені в рамках проекту “Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини”, який реалізував Центр інформації про права людини за підтримки Міжнародного благодійного фонду “СНІД Фонд Схід-Захід” (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій та Освітнім домом прав людини – Чернігів. Проект реалізований за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Автори: Сергій Буров, Олександр Войтенко, Ганна Янова