Права людини та медіадіяльність. Збірник навчальних програм

Збірник навчальних програм “Права людини та медіадіяльність” підготували викладачі журналістики з різних ВНЗ України: учасниці та учасники спеціальної програми “Академія прав людини для журналістів та журналісток” (вересень 2017 – березень 2018 рр.).

Усі навчальні програми пройшли апробацію, рекомендовані до друку. При викладанні матеріалу навчальної програми, автори / укладачі дотримувались основних вимог відповідного навчального закладу.

Збірка в цілому, або окрема її частина може бути використані будь-яким вищим навчальним закладом для підготовки студентів-журналістів або будь-якою медіаорганізацією для підвищення кваліфікації журналістів-практиків на цінностях прав людини.

ЗАВАНТАЖИТИ “Права людини та медіадіяльність”

Автори: Шендеровський К. (керівник), Виртосу І., Близнюк А., Бондаренко І., Бондаренко Т., Брошкова С., Бутиріна М., Василик Л., Волковинський О., Вялкова І., Глушко А., Коваль Т., Ковальова Т., Костюченко О., Кучер Н., Луць Ю., Мельникова О., Мірошниченко П., Мітчук О., Пикалюк Р., Рудченко А., Сипченко І., Скібан О., Тарасюк В., Теребус О., Янець Н.

Рекомендовано до друку Навчально-методичною комісією з журналістики та інформації та Вченою радою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (протокол № 7 від 29 січня 2018 року).

Програмні дії Академії ініціювали Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-методична комісія з журналістики та інформації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Центр інформації про права людини, Комісія з журналістської етики.

Підтримала реалізацію ініціативи Програма розвитку ООН в Україні та Міністерство закордонних справ Данії. Погляди, висловлені у публікаціях, належать авторам і не обов’язково відображають позицію ініціаторів програми.

Автори: Шендеровський Костянтин, Ірина Виртосу