Судові справи, які змінюють Україну. Видання друге

“Судові справи, які змінюють Україну. Видання друге” – друга частина популярної збірки судових справ.

У цій збірці зібрані найсвіжіші справи. Це справи 2013 та 2014 років, які вже завершені, пройшли усі інстанції в Україні. 

Завантажити Судові справи, які змінюють Україну. Видання друге

Збірка починається з відомої справи “Тимошенко проти України” про те, як співробітники аерокомпанії “Аеросвіт” відстояли своє право на страйк в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Тут є справа дніпропетровських євромайданівців, які за допомогою юристів та адвокатів добились компенсації моральної шкоди за те, що їх переслідували під час Євромайдану.

Справа про зараження дитини ВІЛ-інфекцією в дніпропетровській лікарні й відшкодування досить великої компенсації.

У збірці міститься цікава справа Чугуївської правозахисної групи про те, як троє селян з Харківщини шість років перебували на підписці про невиїзд. А коли її скасували, то їм тільки через два роки про це повідомили. Тобто вісім років люди були позбавлені можливості виїжджати за межі свого села.

Збірка підготовлена Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Права людини в дії” за підтримки Центру інформації про права людини, Програмі розвитку ООН в Україні, Інформаційно-правовому партнеру ЛІГА:ЗАКОН, інтернет-партнеру ЮРЛИГА.

Автори: Тетяна Печончик