Приєднуйтеся до Журналістської мережі з прав людини!

A+ A-

Журналістська мережа з прав людини працює при Центрі інформації з прав людини з 2011 року. Мережа об’єднує більше 50 журналістів з різних міст України, які цікавляться тематикою прав людини. Якою буде Україна завтра – авторитарною чи демократичною країною? Чи поважатиме влада права людини і гідність кожного? Це багато в чому залежить саме від нас, журналістів. […]

Журналістська мережа з прав людини працює при Центрі інформації з прав людини з 2011 року. Мережа об’єднує більше 50 журналістів з різних міст України, які цікавляться тематикою прав людини.

Якою буде Україна завтра – авторитарною чи демократичною країною? Чи поважатиме влада права людини і гідність кожного? Це багато в чому залежить саме від нас, журналістів.

Що таке Журналістська мережа з прав людини?

Журналістська мережа з прав людини – це спільнота людей, які займаються популяризацією тематики прав людини та цінностей громадянського суспільства у традиційних і нових медіа, захищають свободу слова та право на доступ до інформації, дотримуються етичних стандартів, поважають думку один одного, підтримують один одного, вчаться один у одного, обмінюються ідеями і шукають однодумців.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до мережі!

Які можливості дає мережа?

Журналістська мережа з прав людини – це можливість:

–          оперативно дізнаватися про нові теми, історії, проблеми у сфері прав людини;

–          брати участь у медіазаходах з проблематики прав людини у різних містах України;

–          отримувати фахову підтримку і контакти експертів;

–          брати участь у тематичних навчальних програмах в Україні та за кордоном;

–          обмінюватися інформацією, досвідом і знаннями;

–          знаходити друзів та однодумців, допомагати колегам і отримувати підтримку від них.

Як стати учасником до мережі?

Щоб приєднатися до мережі, надішліть, будь ласка, інформацію про себе, ваш журналістський досвід та досвід роботи із тематикою прав людини, а також контактні дані (місто, телефон, електронна адреса та ін.).

Контактна особа – координатор Журналістської мережі з прав людини Ірина Виртосу:

тел. +38(097)769-00-07, rivari20@gmail.com.