Тетяна Печончик отримала нагороду у номінації “Мир і права людини”

A+ A-

Журналістка і голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик отримала нагороду в номінації “Мир і права людини”.

Це номінація Всеукраїнської премії Ten Outstanding Young Persons (TOYP) (Десять видатних молодих людей).

Як пише “Телекритика“, TOYP — щорічна міжнародна премія, яку вручають молодим і талановитим людям від 18 до 40, які домоглися значних успіхів і здатні надихати оточуючих своїм прикладом.

Свого часу лауреатами премії ставали Нельсон Мандела, Джон Кеннеді, Елвіс Преслі і Білл Клінтон. В Україні TOYP вручили вперше.

Нагороди отримали Тетяна Печончик — у номінації “Мир і права людини”; Костянтин Кляцкін та Ірина Шувалова – у номінації “Культура”; Антон Головаченко — у номінації “Винаходи”; Людмила Павленко та Олена Чорнобривенко — у номінації “Особисті досягнення”; Лілія Ткаченко — у номінації “Екологія”; Костянтин Ганушевіч — у номінації “Наука”; Андрій Ковальчук — у номінації “Медицина”; Тетяна Ричкова — у номінації “Волонтерство”.

Дізнатися, чим відзначилися переможці, можна на сайті премії.

Тепер десятку переможців номінують на участь у Міжнародному конкурсі TOYP-2015. Як бонус передбачено поїздку на церемонію нагородження, що відбудеться в Японії.