Тетяна Печончик увійшла до 100 найвпливовіших жінок за версією “Фокуса”

A+ A-

Голова правління Центру прав людини ZMINA Тетяна Печончик увійшла до рейтингу “Топ-100 найвпливовіших жінок” журналу “Фокус” і очолила 50-те місце. 

Як повідомляє “Фокус”, до переліку найвпливовіших жінок 2021 року ввійшли жінки у владі, підприємниці, активістки та багато інших. Очолила цьогорічний рейтинг тимчасова повірена в справах США в Україні Крістіна Квін. 

Тетяна Печончик навчалася в Гарвардському університеті за програмою Ukrainian Research Institute. У 2020 році вона вдруге ввійшла до складу Комісії з журналістської етики. Вона також минулого року отримала премію Human Rights Tulip за видатні досягнення в боротьбі за права людини від Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Серед інших українських правозахисниць до рейтингу ввійшли директорка Amnesty International Ukraine Оксана Покальчук, виконавча директорка Центру протидії корупції Дар’я Каленюк та інші.

Повний рейтинг уже можна знайти у свіжому номері журналу “Фокус”, який надійшов у продаж 25 червня. На сайті видання він з’явиться 29 червня.