У Києві пройде Міжнародний форум Експертної мережі “Бачення майбутнього: експертний погляд”

A+ A-

Міжнародний форум Експертної мережі Кримської платформиБачення майбутнього: експертний погляд” пройде в Києві 18-19 липня. Експерти зі ZMINA візьмуть участь у події.

Перемога України в агресивній війні, розв’язаній проти неї росією, дозволить відновити верховенство міжнародного права і створить умови для оновлення існуючої архітектури безпеки. Для того, щоб вже зараз зрозуміти, як потрібно будувати післявоєнну конфігурацію світової безпеки та встановлювати порядок, заснований на засадах міжнародного права, українські експерти та правозахисники ініціювали проведення Міжнародного форуму Експертної мережі Кримської платформи “Бачення майбутнього: експертний погляд”. Спікерами та учасниками форуму стануть провідні експерти з понад 20 країн світу.

Учасники заходу обговорять майбутню архітектуру глобальної безпеки та Чорноморського регіону зокрема; порушення законів та звичаїв ведення війни росією та експертне правове залучення для відновлення справедливості; стратегічне бачення та рекомендації щодо повоєнного врегулювання в росії.

Програма конференції: 

  • Експертна дискусія “Наслідки агресії росії для довкілля України та світу”
  • Панельна дискусія “Майбутня архітектура глобальної безпеки: бачення з Чорноморського регіону”
  • Панельна дискусія “Відновлення справедливості та роль експертів у процесі”
  • Панельна дискусія “Повоєнна росія: бачення демократичних країн”

Реєстрація для ЗМІ: https://forms.gle/CxMwd6dNNx2wUTJR6

Захід відбудеться в межах діяльності Міжнародної Кримської платформи — механізму, що спрямований на деокупацію Криму, відновлення чорноморської, європейської та глобальної безпеки.