ZMINA шукає менеджера/ку проєкту

A+ A-

Центр прав людини ZMINA оголошує конкурс на посаду менеджера/ки проєкту, який має на меті захист жінок-правозахисниць.

Перелік обов’язків:

 • Управління командою проєкту, яка працює над моніторингом, документуванням і висвітленням випадків порушення прав правозахисників та наданням термінової допомоги, налагодження та підтримка ефективного обміну інформацією між учасниками проєкту.
 • Співпраця і координація активностей з іншими підрозділами організації (редакція, SMM-відділ, адмінчастина), комунікація з менеджерами інших напрямів організації.
 • Підготовка поточних короткострокових планів дій для команди проєкту, забезпечення належного та своєчасного виконання завдань і показників проєкту,  пошук підрядників для надання послуг і співпраця із залученими підрядниками.
 • Планування і організація заходів у межах проєкту, координація випуску звітів та тематичних доповідей, проєктних медіаактивностей.
 • Координація надання правової та термінової допомоги потерпілим жінкам-правозахисницям, взаємодія з іншими компонентами напряму організації щодо захисту громадських активістів.
 • Проведення конкурсу підтримки жіночих організацій і подальша взаємодія з підтриманими організаціями, моніторинг їхньої діяльності та контроль виконання грантових умов.
 • Комунікація з бенефіціарами, партнерами, органами державної влади, ЗМІ, міжнародними організаціями щодо теми проєкту.
 • Ведення проєктної документації.
 • Підготовка щомісячних звітів про виконану роботу для керівництва організації, підготовка щоквартальних наративних звітів для донора про виконання проєкту. 
 • Моніторинг виконання проєкту, ресурсів та бюджету, підготовка документації для здійснення закупівель у межах проєкту.

Вимоги до потенційних кандидатів / кандидаток:

 • Вища освіта за релевантним напрямом (менеджмент, управління, громадські організації тощо).
 • Попередній успішний досвід роботи від трьох років у сфері проєктного менеджменту, навички управління проєктами (планування, організація, реалізація та контроль) та ведення документообігу.
 • Грамотність, вільне володіння українською і знання англійської мови (В2-С1).
 • Відмінні навички ділового листування.
 • Вміння працювати в команді та встановлювати співпрацю з партнерами та стейкхолдерами.
 • Комунікабельність, відповідальність, працьовитість, стресостійкість, ініціативність, пунктуальність, вміння дотримуватися дедлайнів, увага до деталей, організованість.
 • Розуміння проблематики прав людини, недискримінації і рівності, відданість цим цінностям. Проходження курсів і семінарів із прав людини буде перевагою.

Графік роботи: повна зайнятість в офісі організації в центрі Києва. Можливі відрядження по Україні.

Заробітна плата: зарплата залежатиме від рівня і попереднього досвіду відібраного кандидата / кандидатки і буде визначена за результатами співбесіди.

Умови участі в конкурсі: для участі в конкурсі просимо надсилати своє резюме, мотиваційний лист і запит щодо очікуваної заробітної плати на електронну адресу tk@zmina.ua (тема листа: “Менеджер/ка проєкту”).

Кінцевий термін подання резюме – 30 червня 2024 року.

Опис проєкту:

“Підтримка жінок-правозахисниць в Україні заради післявоєнного демократичного майбутнього”: моніторинг та документування ситуації зі становищем реалізації прав та безпекових загроз жінок – представниць громадянського суспільства в Україні. Аналіз загроз, їхнього впливу на реалізацію діяльності, фізичну безпеку та правозахисну чи іншу громадську роботу. Вироблення і просування рекомендацій для правоохоронних органів, політиків та громадянського суспільства щодо розв’язання проблем, з якими стикаються представниці громадянського суспільства в Україні під час війни, що триває, та протягом наступного, післявоєнного періоду. Надання систематичного захисту для представниць громадянського суспільства в Україні, які опинилися в ситуації переслідування, з доступом до високоякісної екстреної підтримки, яка може охоплювати фінансову, юридичну, медичну, психосоціальну допомогу та фізичний захист, забезпечення страхування життя, здоров’я та майна, проведення експертиз тощо в ситуаціях ризику або загрози. Підтримка феміністичних і жіночих об’єднань у регіонах України для організацій чи ініціатив, спрямованих на посилення спроможності жінок впроваджувати свою громадську активність, а також на освіту щодо прав жінок, прав людини та ролі жінок у післявоєнному демократичному майбутньому в Україні. Проведення інформаційних та адвокаційних кампаній щодо ролі жінок у розвитку громадянського суспільства та щодо викликів, з якими вони стикаються.

Проєкт реалізує Центр прав людини ZMINA за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги (WPHF).