РФ відмовилась від участі в зустрічі органу ОБСЄ під оплески українців

A+ A-

Російська делегація під надуманим приводам відмовилася від участі в зустрічі органу ОБСЄ з людського виміру, представники українських громадських організацій зустріли рішення оплесками.

Фото: Тетяна Печончик

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомила у Facebook Тетяна Печончик, голова правління громадської організації ZMINA. Центр прав людини.

“У Відні почалося засідання Supplementary Human Dimension Meeting ОБСЄ. На початку російська делегація заявила, що це засідання не було з ними погоджено, не враховані коронавірусні обмеження (страшне!) і не допущена участь їхніх представників “громадянського суспільства”, а тому брати участь у засіданні Росія не буде”, — написала вона.

За словами правозахисниці, присутні у залі представники українських громадських організацій зустріли цю заяву оплесками.

Вона також повідомила, що перед зустріччю правозахисні організації провели брифінг для півсотні делегацій і міжнародних організацій та розповіли про звірства російської армії в Україні, викрадення активістів, журналістів, представників місцевого самоврядування, розкритикували втечу СММ ОБСЄ з України на початку війни та закликали провести міжнародний трибунал над злочинами путінського режиму у відбудованому театрі Маріуполя.

Джерело: Європейська правда