Доповідь “Виконання рекомендацій Універсального періодичного огляду (2017–2020)”

15 листопада 2017 року на засіданні робочої групи Ради з прав людини було розглянуто Національний звіт України в межах Універсального періодичного огляду (УПО). У результаті огляду Україна отримала 190 рекомендацій від 47 членів ООН щодо проблемних питань у сфері прав людини, які необхідно розв’язати. Україна прийняла 163 рекомендації та відхилила 27 з них.

Неурядові організації підготували огляд ситуації з правами людини до проміжного періоду циклу УПО та оцінили стан виконання рекомендацій, наданих Україні.

Доповідь підготували: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр прав людини ZMINA, громадська організація “Ла Страда-Україна”, Центр “Соціальна дія”, громадська організація “Боротьба за права”, Освітній дім прав людини – Чернігів, Центр громадянських свобод.

Текст доповіді доступний українською та англійською

Доповідь підготовлено за підтримки проєктів “Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні” й “Права людини для України”, які впроваджуються Програмою розвитку ООН в Україні та фінансуються Міністерством закордонних справ Данії. За зміст публікації відповідають виключно автори, текст публікації необов’язково відбиває позиції Міністерства закордонних справ Данії або Програми розвитку ООН.