Права людини та мас-медіа в Україні. Частина 2

Друга частина збірника лекцій “Права людини та мас-медіа в Україні”, як і перша (2018), стане в пригоді викладацькій спільноті й студентству факультетів та кафедр журналістики. Нові лекційні теми – це нові можливості для вдосконалення журналістської освіти та саморегулювання медіапрацівників на цінностях прав людини.

Погляди, висловлені в публікаціях, належать авторам і не обов’язково відбивають позицію ініціаторів програми. Збірник загалом або окрему його частину (конспект лекції) може використати будь-який вищий навчальний заклад підготовки за журналістським фахом або будь-яка медіаорганізація для підвищення кваліфікації журналістів і журналісток, які у своїй роботі спираються на цінності прав людини.

Завантажити видання.

Авторський колектив: Бєлінська І., Боровик А., Вялкова І., Годунок З., Доценко М., Єрмакова І., Іванова І., Іванова О., Іванюха Т., Іващук А., Колупаєва О., Кондрико А., Мединська О., Мельничук Ю., Мельнікова Ю., Нестеренко О., Печончик Т., Поліха Л., Попович Ю., Прокопенко Н., Ребрей Г., Сащук Т., Синоруб Г., Соломахін А., Тулузакова О., Тяпкіна Н., Фінклер Ю., Чернявська Л., Шендеровський К., Яресько К.

За загальною редакцією Виртосу І., Шендеровського К.

Рекомендовано до друку Вченою радою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (протокол No 7 від 10 лютого 2020 року).

Видання здійснено в межах спеціальної програми стажування та підвищення кваліфікації “Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики”, яку реалізовував Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Центр прав людини ZMINA за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Автори: Ірина Виртосу, Шендеровський Костянтин