CRIME(A): стартувала міжнародна кампанія про окупацію Криму

A+ A-

В Україні запустили міжнародну громадську ініціативу CRIME(A), мета якої – привернути увагу людей в усьому світі до злочинів Росії на окупованому Кримському півострові.

Ініціаторами ідеї є креативне агентство Banda. Партнерами проєкту стали Міністерство закордонних справ України, Український інститут, Меджліс кримськотатарського народу, Кримська правозахисна група, “Крим SOS”, ZMINA, Медійна ініціатива за права людини.

“Цим проєктом ми хотіли почати своєрідний міжнародний референдум, щоб люди за межами цього конфлікту могли дізнатися про те, що відбувається, і висловити свою підтримку. Хочемо переписати результати фейкового референдуму 2014 року, “переписавши” назву півострова на мапах світу. Ідея анексувати букву і виявити суть дій Росії дуже сильна і лаконічна до скрипу. Моя сім’я, як одні з тисяч постраждалих від цих подій, уже поставила свої галочки на підтримку CRIME(A)”, – коментує креативна директорка Banda Олександра Дорогунцова.

Ви можете долучитися до проєкту:

1. Підтримайте маніфест “Про злочини Росії в Криму” на сайті проєкту.

2. Поширюйте інформацію про ініціативу CRIME(A) у соціальних мережах з #CRIME_A.

3. Публікуйте в соціальних мережах зображення зі своїм іменем, назвою організації чи компанії без літер “А”, щоб привернути увагу до кампанії CRIME(A).

“Усі небайдужі люди мають об’єднати зусилля проти агресії і переслідувань, поширити цей маніфест і долучитися до нього. Допоки з українського півострова не піде останній російський солдат, світова спільнота має розуміти: Крим – це CRIME Росії. Злочин, про який не можна мовчати та який не може залишитися безкарним”, йдеться в тексті маніфесту.