Лідерів громад навчають ефективним комунікаціям

A+ A-

Сьогодні, 21 червня, стартував тренінг з ефективних комунікацій для представників громад з різних регіонів України, які впроваджують безпекові ініціативи у своїх містах.

У тренінгу беруть участь представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та поліції.

У перший день навчання учасники мали покращити власні комунікаційні навички. Їх вчили презентувати свої проекти, розмовляти з цільовою аудиторією, вільно почуватися під час публічних виступів і креативити під час своїх промов. Вони також мають навчитися правильно розставляти акценти.

Крім того, кожен з учасників має можливість потренувати свої навички публічних виступів та роботу перед камерою.

Протягом другого дня учасники опановуватимуть копірайтинг і практикуватимуть створення адвокаційних кампаній.

“Основна мета цього тренінгу – допомогти лідерам громад впроваджувати ініціативи community policing та пояснювати цільовій аудиторії, навіщо їм це потрібно. У такому разі громада не лише розумітиме, що для них означають ці ініціативи, а бажатиме долучитися та бути активною. Адже у взаємодії громади та поліції одним з найважливіших компонентів є розділення спільної відповідальності за безпеку місцевості”, – пояснює Людмила Янкіна, керівниця проектів Центру інформації про права людини, яка є організаторкою заходу.

За її словами, на цьому етапі впровадження community policing по всій Україні фактично всі безпекові ініціативи  молоді, а кожен учасник цього процесу є першопрохідцем у своєму регіоні. Саме тому важливо одразу надати їм правильні комунікаційні установки та інструменти посилення їхньої діяльності.

Тренінг реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту Центру інформації про права людини “Інформаційно-просвітницька кампанія щодо співпраці поліції та громади в Україні”.