Тендер на закупівлю послуг із організації регіонального прес-туру

A+ A-

Громадська організація “Центр інформації про права людини” (Центр прав людини ZMINA) оголошує тендер на закупівлю послуг із організації і проведення регіонального прес-туру.

Конкурсні торги плануються для організації і проведення регіональної інформаційної кампанії “День прав людини у вашому місті” з метою презентації третьої хвилі результатів дослідження щодо знання та ставлення українців до прав людини та популяризації цінностей прав людини у 5 містах України (Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Маріуполь).

Мета кампанії: Підняти тему прав людини у регіональному інформаційному полі через презентацію результатів дослідження щодо знання та ставлення українців до прав людини.

Термін надання послуг: Грудень 2021 року (можливі зміни залежно від ситуації із карантинними обмеженнями у зв’язку із пандемією COVID-19).

Деталізація послуг: У кожному із 5 міст має бути проведено / організовано: а) прес-конференцію із залученням місцевих ЗМІ, б) публічну акцію у людному місці, де має бути встановлено тематичну виставку із результатами дослідження (з чотирьох кубів 2*2*2 метри, розміщених у формі чотирьох з’єднаних між собою ромбів), в) ефіри експертів кампанії на ТБ та радіо.

Форма для бюджету:

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника послуг:

 • Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України;
 • Наявність досвіду роботи в сфері надання послуг із організації і проведення регіональних прес-турів не менше 3 років, а також співпраці із громадськими організаціями.

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівлі:

 • Оплата послуг здійснюється на умові часткової передоплати (не більше 50%).

Критерії оцінювання тендерних пропозицій:

 • Загальна вартість наданих послуг

Склад тендерної пропозиції:

 1. Заповнена форма бюджету.
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам, в т.ч.:
  1. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  2. Статут (для юридичних осіб);
  3. Свідоцтво платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтво про сплату єдиного податку;
  4. Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (для ФОП).
 1. Інші можливі документи, які підтверджують досвід роботи учасника у сфері організації регіональних прес-турів, співпраці із громадськими організаціями (наприклад, інформація на бланку організації, рекомендаційні листи тощо).

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу: dk@humanrights.org.ua.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 30 листопада 2021 року.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 днів з кінцевої дати подання тендерних пропозицій.

У разі виникнення запитань додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (067)445-95-43 або через електронну пошту tp@humanrights.org.ua.