Вперше відбудеться широкомасштабне дослідження розуміння українцями прав людини

A+ A-

В Україні вперше проведуть широкомасштабне дослідження, яке покаже, як населення країни, а також його окремі групи розуміють поняття “права людини”.

Дослідження проведе Центр інформації про права людини та партнерські організації в рамках проекту “Права людини в Україні: точка відліку”, який стартував у квітні.

Метою проекту є дослідження сприйняття та розуміння проблематики прав людини у суспільстві назагал та серед окремих цільових груп шляхом розробки методології і проведення загальнонаціонального та сегментного соціологічного опитування.

В подальшому дані цього дослідження будуть використовуватися для більш ефективної побудови стратегій і тактик проведення правопросвітницьких кампаній, розвитку формальної і неформальної освіти у сфері прав людини та формування data-based підходів і пріоритетів донорської діяльності у сфері прав людини.

Проект реалізується ГО “Центр інформації про права людини” спільно з Офісом Уповноваженого ВР з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН.

Дослідження триватиме 7 місяців — з квітня по листопад 2016 року — та реалізовується в рамках проекту ПРООН “Зміцнення потенціалу офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”.