ZMINA оголошує тендер на закупівлю послуг із організації регіонального прес-туру

A+ A-

Громадська організація “Центр інформації про права людини” (Центр прав людини ZMINA) оголошує тендер на закупівлю послуг із організації та проведення регіонального прес-туру.

Конкурсні торги плануються для організації і проведення прес-туру (road show) у 8 містах України (Київ та 7 регіональних міст) з метою підняття обізнаності щодо ситуації з правами людини та політично мотивованих переслідувань в Криму, укріплення солідарності із політичними в’язнями та їхніми родинами, надання підтримки родинам політв’язнів, включаючи дітей.

Кампанія передбачатиме регіональні акції у 8 містах України з тематичними інсталяціями, організованими на центральних площах міст. Після цих заходів будуть підготовлені відеоролики для розповсюдження в соціальних мережах.

Термін надання послуг: у проміжку між 15 вересня 2021 року і 15 липня 2022 року (залежно від ситуації із карантинними обмеженнями у зв’язку із пандемією COVID-19).

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника послуг:

 • Право на здійснення підприємницької діяльності за законодавством України;
 • Наявність досвіду роботи в сфері надання послуг із організації і проведення регіональних прес-турів не менше 3 років, а також співпраці із громадськими організаціями, підтвердженого документально.

Обов’язкові технічні вимоги до предмета закупівлі:

 1. Оплата послуг здійснюється на умові часткової передоплати (не більше 50%).
 2. Пропозиція повинна містити інформацію щодо механізму співпраці та призначення постійного менеджера, який координує всі етапи надання послуг та швидкості зворотного зв‘язку.

Критерії оцінювання тендерних пропозицій:

 • Загальна вартість наданих послуг

Склад тендерної пропозиції:

 1. Заповнена Тендерна пропозиція та бюджет (форма додається).
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам, в т.ч.
  1. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  2. Статут (для юридичних осіб);
  3. Свідоцтво платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтво про сплату єдиного податку;
  4. Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (для ФОП).
 1. Інші можливі документи, які підтверджують досвід роботи учасника у сфері організації регіональних прес-турів, співпраці із громадськими організаціями (наприклад, інформація на бланку організації, рекомендаційні листи тощо).

Тендерні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу: dk@humanrights.org.ua

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 31 серпня 2021 року.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 днів з кінцевої дати подання тендерних пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою.

У разі виникнення запитань додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (067)445-95-43 або через електронну пошту tp@humanrights.org.ua