ZMINA провела у Львові другий тренінг з адвокації для ЛГБТКІ+-спільнот і союзників

A+ A-

1 червня у Львові Центр прав людини ZMINA провів тренінг “Адвокаційна кампанія: як бути успішними в умовах постійних змін” для ЛГБТКІ+-спільноти, а також союзників та союзниць.

У заході взяли участь представники та представниці громадських організацій “Інсайт”, “Когорта”, “Альянс.Глобал”, “Білкіс”, “Гендерний креативний простір”, “Медичний Рух “Будь як Ніна”, благодійних фондів “Імпульс Україна” та “Родина ЛГ”.

Одноденний тренінг проводив тренер з адвокації Олександр Солонтай – експерт Інституту політичної освіти, керівник ГО “Агенція відновлення та розвитку”.

Під час тренінгу учасники та учасниці вчилися проводити адвокаційні кампанії, визначати однодумців, створювати коаліції і спілкуватися з опонентами, працювати з органами влади на місцевому, обласному та національному рівнях. У практичній частині вони складали адвокаційний план та представляли його аудиторії. Особливу увагу тренер приділяв напряму стратегічного мислення учасників та учасниць в обраній ними сфері діяльності.

Це був другий тренінг у межах проєкту “Об’єднані заради демократії: посилення інклюзії в Україні”, який реалізовує Центр прав людини ZMINA за підтримки міжнародної організації Freedom House, і другий, який відбувся у Львові. Тож ті, хто бажав поглибити свої знання, отримані на першому навчальному заході, мали можливість це зробити під час другого тренінгу.

“Це була потужна навчальна одноденна програма з адвокації, покрокова і прикладна. Тренер Олександр Солонтай має власний колосальний досвід роботи в громадському секторі, тож уся його теорія підсилена реальними прикладами, успішними кейсами, практичними порадами. Такі навчальні курси – це хороше підсилення спільноти ЛГБТКІ+, а також їхніх союзників та союзниць. Щоб вони могли фахово і результативно захищати свої інтереси та ставати більш видимими й сильнішими”, зазначає менеджерка проєктів Центру прав людини ZMINA Ірина Юзик.