Права людини та масмедіа в Україні. Частина 3

Третя частина збірника лекцій “Права людини та масмедіа в Україні”, як і перша (2018) та друга (2020), стане в нагоді викладацькій спільноті та студентству факультетів та кафедр журналістики. Нові лекційні теми – це нові можливості для вдосконалення журналістської освіти та саморегулювання медіапрацівників на цінностях прав людини. 
 
Це спеціальне видання підготовлено в межах реалізації спеціальної програми стажування та підвищення кваліфікації “Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики”. 
 
Погляди, висловлені в публікаціях, належать авторам і не обов’язково відображають позицію ініціаторів програми.
 
Збірник загалом або окрему його частину (конспект лекції) може використати будь-який вищий навчальний заклад підготовки за журналістським фахом або будь-яка медіаорганізація для підвищення кваліфікації журналістів та журналісток, які в своїй роботі спираються на цінності прав людини.
 
Видання можна завантажити за посиланням.
 
Авторський колектив: Баранецька Анна, Бондаренко Олена, Виртосу Ірина, Волинець Галина, Вялкова Ірина, Галаджун Зоряна, Гаркавенко Юлія, Горбенко Інна, Грабовець Ірина, Гуманенко Олександра, Доценко Катерина, Зима Ольга, Iванець Тетяна, Йордан Ганна, Ковпак Вікторія, Комарова Олена, Лакомська Інна, Лашкіна Марина, Макарчук Олена, Маркова Вікторія, Марченко Ірина, Мединська Олеся, Мельничук Юлія, Островська Наталія, Плеханова Тетяна, Почапська Оксана, Просяник Оксана, Решетуха Тетяна, Русинко-Бомбик Любов, Савчук Оксана, Сащук Тетяна, Семенко Світлана, Сидоренко Ольга, Синоруб Галина, Солодка Людмила, Соломахін Андрій, Тарасюк Володимир, Тяпкіна Наталія, Чернявська Людмила, Чишевич Олексій, Чулкова Анна, Шендеровський Костянтин, Шутяк Лілія, Юріна Юлія. 
 
За загальною редакцією: Виртосу І., Шендеровський К. 
 
Рекомендовано до друку вченою радою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (протокол № 2 від 8 вересня 2021 р.). 
 
Видання здійснено в межах спеціальної програми стажування та підвищення кваліфікації “Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики”, яку реалізовував Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Центр прав людини ZMINA за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.  
Автори: Ірина Виртосу, Шендеровський Костянтин