Омбудсман подякував ZMINA за співпрацю у 2023 році

A+ A-

20 грудня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець подякував партнерам, благодійним організаціям та представникам громадськості, які допомагають Офісу Уповноваженого у правозахисній сфері. ZMINA отримала подяку за системну роботу із захисту прав і свобод людини, а адвокаційна директорка організації Альона Луньова отримала почесну грамоту.

“Спільними зусиллями із низкою потужних, небайдужих, професійних та експертних організацій ми допомагали людям: роздавали набори для новонароджених дітей, допомагали внутрішньо переміщеним особам, надавали планшети для повернутих дітей та дітей із малозабезпечених родин, допомагали консультувати, збирати пакети документів, організовували заходи, які були покликані допомогти родинам військовослужбовців, військовополонених, цивільних заручників і депортованих дітей та багато іншого”, — зазначив Лубінець. 

Альона Луньова та Дмитро Лубінець

Альона Луньова подякувала Офісу Омбудсмана та зауважила, що в умовах війни дуже важливо правозахисникам та представникам влади об’єднатися та співпрацювати заради спільної перемоги.