Відкрилась онлайн-виставка Monochrome “Жінка, яка мене надихає”

A+ A-

Нещодавно відкрилась онлайн-виставка Monochrome “Жінка, яка мене надихає”. Це фотоісторії про жінок, які поруч. На фотографіях – сильні, красиві, яскраві жінки.

Фото: “Посмішка назавжди” / Валерія Водяшина

“Водночас це історії не про “слабку стать”, “окрасу колективу”, як часто можна почути, коли мова заходить про жінку. Такі ґендерні стереотипи неодмінно потрібно руйнувати. Об’єднавшись, ми це зможемо зробити. У цьому і полягала головна ціль конкурсу”, – наголошують організаторки Юлія Криштаповіч та Христина Худешенко, студентки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (далі – ХНЕУ ім. С. Кузнеця).

Фотоконкурс “Monochrome” розпочинався 2019 року як студентський проєкт, метою якого було популяризувати фотомистецтво в Україні. Цей конкурс – саме про чорно-білі фотографії, в яких головне – світло, емоція, концепт, естетика. Він створений для всіх, незалежно від досвіду, статі, віку. Ідея створення цього проєкту належить викладачці ХНЕУ ім. С. Кузнеця Ользі Зимі.

Цього року організатори не присуджували місць. Натомість була створена онлайн-фотовиставка з 20 зворушливих робіт, яку можна переглянути за посиланням фотопроєкту Monochrome.

Фото: “Мрійниця” / Тетяна Олександрович

Відвідувачка фотовиставки, фотографка Валерія Мезенцева, артдиректорка креативної агенції “Щастя є” (КраЩе), викладачка школи-студії “Фотомайстер”, відзначила фотороботи Олексія Зубенка, Тетяни Олександрович, Валерії Водяшиної, Поліни Пшеничко та Ірини Дяченко.

“У їхніх світлинах гарна продумана зйомка, зроблена з любов’ю до своєї моделі, де текст є доповненням до фотографії і лише підкреслює та розкриває те, що зображене”, – прокоментувала фотографка.

ZMINA також відвідала виставку і рекомендує до перегляду.