ZMINA оголошує тендер на надання послуг з виготовлення відеопродукції | Центр прав людини ZMINA

ZMINA оголошує тендер на надання послуг з виготовлення відеопродукції

A+ A-

Центр прав людини ZMINA оголошує тендер на надання комплексу послуг з виготовлення відеопродукції.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 11 травня 2025 р.

Предметом закупівлі є комплекс послуг з виготовлення відеопродукції, що охоплює надання послуг з виробництва кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, послуг з компонування кіно- та відеофільмів, телевізійних програм та послуг з індивідуальної мистецької діяльності, а саме:

  • створення сценаріїв відеороликів;
  • за потреби – добір учасників/-ць знімань (наприклад, експертів/-ок у відповідних сферах);
  • пошук локацій (наприклад, спеціалізованих студій) для знімань;
  • організація знімального процесу;
  • пошук ілюстративних матеріалів у відкритих джерелах;
  • монтаж відзнятого відеоматеріалу;
  • створення графічних елементів;
  • кольорокорекція, зведення звука, композитинг;
  • створення обкладинки для відеоролика у двох форматах (прямокутний та квадратний).

Надання послуг має відповідати вимогам чинного законодавства України.

Цінова пропозиція особи, яка подає заявку на участь у тендері, має охоплювати всі фактично зазнані витрати, пов’язані з наданням послуг, та вартість послуг постачальника (у відсотках із загальної вартості послуг).

Строк надання послуг: травень 2025 р. – листопад 2025 р.

Вимоги до осіб, які подають заявки на участь у тендері:

До участі в тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які:

  • зареєстровані належним чином відповідно до вимог чинного законодавства України;
  • мають досвід надання відповідних послуг;
  • мають у переліку видів діяльності відповідний клас за КВЕД-2010;
  • мають можливість надавати оригінали супровідних документів (договору про надання послуг, рахунку або рахунку-фактури, акта приймання-передання наданих послуг) з підписом та печаткою (за наявності) або у вигляді електронних документів із застосуванням до них кваліфікованого електронного підпису;
  • фізична особа – підприємець має перебувати на спрощеній системі оподаткування та мати статус платника єдиного податку 3 групи.

Склад пакета документів тендерної пропозиції:

  • копія документа, що підтверджує державну реєстрацію;
  • копія документа, що підтверджує податковий статус;
  • документи, що підтверджують досвід надання відповідних послуг (рекомендаційні листи, за можливості копії відповідних договорів з контрагентами або контакти осіб, які можуть надати рекомендації та підтвердити досвід співпраці тощо);
  • копія довідки про відкриття поточного банківського рахунку або документ, що містить банківські реквізити;
  • прорахунок тендерної пропозиції готується відповідно до прикладу ТЗ і заповнюється за зразком, що додається до оголошення.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  • відповідність складу поданих документів переліку, наведеному в цьому оголошенні;
  • найнижча вартість послуг, запропонована учасником тендера;
  • наявність підтвердженого досвіду надання відповідних послуг (наявність більшого досвіду в порівнянні з іншими учасниками буде перевагою);
  • робота з темами правозахисту, розвитку громадянського суспільства або фіксування міжнародних злочинів буде перевагою.

До участі в тендері будуть допущені лише тендерні пропозиції, що повністю відповідатимуть умовам, наведеним у цьому оголошенні.

Учасник тендера має надати гарантії, що умови, наведені в тендерній пропозиції, будуть чинними до повного завершення надання відповідних послуг, зміна умов допускається лише за згодою Центру прав людини ZMINA.

Тендерні документи складаються українською мовою, засвідчуються підписом особи, належно уповноваженої на підписання документів від імені учасника тендера, і печаткою (за наявності) та надсилаються на адресу електронної пошти, вказану в цьому оголошенні.

Тендерні пропозиції, отримані після спливу кінцевого терміну їхнього подання, а саме після 23:59 (за київським часом) 11 травня 2025 року, не розглядаються.

Визначення переможця (переможців) тендера відбудеться після фінансового та технічного оцінювання запропонованих тендерних пропозицій за істотними критеріями (умовами) відбору, наведеними в цьому оголошенні.

Повідомлення про результати тендера будуть надіслані учасникам тендера електронною поштою не пізніше ніж через три робочі дні з дня ухвалення рішення про визначення переможця (переможців) тендера.

Очікуваний час початку роботи: травень 2025 р.

Для участі в конкурсі просимо до 23:59 (за київським часом) 11 травня 2025 р. надіслати на адресу електронної пошти tender@zmina.ua листа з темою “Участь у тендері на надання комплексу послуг з виготовлення відеопродукції” та додати до цього листа всі відповідні документи згідно з переліком, наведеним у цьому оголошенні.

За наявності додаткових питань просимо звертатися на адресу електронної пошти: tender@zmina.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: