Кримчани мають право знати: захід до 10-річчя Крим.Реалії

A+ A-

26 березня 2024 року о 18:00 у Кримському Домі (м. Київ, вул.Михайла Омеляновича-Павленка, 9) відбудеться фотовиставка “10 років окупації і спротиву Криму у фотографіях журналістів Крим.Реалії” та дискусія “Крим: візії майбутнього” з нагоди 10-річчя проєкту “Крим. Реалії” Радіо Свобода.

У березні виповнюється 10 років Крим.Реалії – інформаційному проєкту Української служби Радіо Свобода для кримчан і для Криму. З перших днів окупації і незаконної анексії Росією Кримського півострова і до сьогодні журналісти Крим.Реалії працюють, виходячи з переконання, що кримчани мають право знати, що насправді відбувається на окупованому Росією півострові.

Попри тиск, погрози, обшуки, затримання, арешти та ув’язнення журналістів російською окупаційною владою, Крим.Реалії залишається одним з лідерів інформаційного простору Криму. Медіа продовжує розповідати про боротьбу кримчан, репресії російських силовиків, про все, що замовчують підконтрольні Кремлю місцеві мас-медіа.

Звичайно, в умовах широкомасштабної війни Росії проти України – не до святкувань, але Крим.Реалії збирає друзів, колег і партнерів, щоб нагадати, в яких умовах працювали й працюють кримські журналісти, а також поговорити про майбутнє Криму.

Фотовиставку “10 років окупації і спротиву Криму у фотографіях журналістів Крим.Реалії” відкриють постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, народний депутат України Ярослав Юрчишин, журналіст і ведучий Олександр Янковський.

У публічній дискусії “Крим: візії майбутнього” візьмуть участь голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, адвокаційна директорка Центру прав людини ZMINA Альона Луньова, соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя, журналіст і військовослужбовець Павло Казарін. Модератор – журналіст, керівник проєкту Новини Приазов’я Олександр Янковський.

Кількість місць обмежена, для відвідування просимо заповнити реєстраційну форму.

Організатори події: Крим. Реалії, Кримський Дім, ZMINA.