Завершився 28 BookForum: понад 27 тисяч відвідувань 160 подій за 5 днів

A+ A-

15-19 вересня у Львові відбувся 28 BookForum — головний культурний фестиваль країни. Вже 28 років BookForum є міжнародною платформою, довкола якої збираються фахівці різних сфер, щоб обмінюватись ідеями та знаннями, презентувати досягнення та обговорювати проблеми. Цього року ZMINA стала інформаційним партнером фестивалю.

Фото: BookForum

28 BookForum у цифрах:

Події 28 BookForum відвідали та переглянули 27 000:

  • понад 6000 відвідувачів заходів, що відбувались наживо

  • понад 6,5 тисяч переглядів відео-трансляцій на Youtube за 5 днів 28 BookForum

  • понад 15,5 тисяч переглядів трансляцій в соціальних мережах

  • Відбулось 160 подій у програмі, з них 90 наживо

  • понад 250 учасників: авторів, перекладачів, громадських активістів, журналістів, культурних менеджерів та редакторів

  • 50 дискусій на суспільно-важливі теми

  • 25 іноземних авторів з 21 країни

  • 3 постійні локації у центральній частині Львова

  • 15 тематичних кластерів та спеціальних проєктів

У фестивалі взяли участь спікери з 21 країни світу, серед них:

Онлайн: Йоланда Аврора Бом Рамірес (Швеція), Адам Горовітц (Велика Британія), Аґда Баві Пейн (Словаччина), Рената Айхінґер (Австрія), поетки та поети проєкту Versopolis, що фінансується Creative Europe, Лауреатки EUPL, що фінансується Creative Europe: Ґерда Бліс (Нідерланди), Ізабель Вері (Бельгія), Каллія Пападакі (Греція), Ірен Сола (Іспанія), Міка Джонсон (США), Ян Томпкінс (Чехія) за підтримки Гьоте-Інституту у Києві, Томас Сандоз (Швейцарія), Каролін Ламарш (Бельгія) підтримки Французького інституту у Києві, Луіса Венесуела (Аргентина) за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні, Анна Фрайліх за підтримки Посольства США в Україні; Аріана Гарвіч (Аргентина/Франція), Лауринас Вейчунас (Польща), Сайфоказі Йонас (ПАР), Хуан Пабло Вільялобос (Мексика).

Наживо: Йоанна Яґелло (Польща) за підтримки Польського інституту в Україні, Ґжеґорж Ґауден (Польща), Нікола Шанта (Сербія), Кароліна Шутті (Австрія) за підтримки Бюро австрійської кооперації у Львові.

Фото: BookForum

У програмі 28 BookForum було представлено 15 тематичних кластерів і спецпроєктів, що розкрили фокусну тему “Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними”.

Трансляції всіх подій фестивалю ви можете переглянути за посиланням.

Дивіться фотографії з 28 BookForum