ZMINA оголошує тендер на постачання послуги зі страхування

A+ A-

Центр прав людини ZMINA в межах реалізації грантового проєкту “Посилення механізмів захисту громадських активістів”, що реалізується в партнерстві з громадською організацією “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” за фінансової підтримки USAID, оголошує відкритий тендер на постачання послуги. 

Дата оголошення про тендер: 17 червня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 27 червня 2021 р.

Предметом тендера є постачання послуги, а саме:

  1. Страхування рухомого та нерухомого майна, життя та здоров’я фізичних осіб (наявних та потенційних).

Організаційні вимоги до виконавців:

  1. Досвід надання відповідних послуг не менш ніж п’ять років.
  2. Учасник має бути юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства України.
  3. Наявність документального підтвердження щодо відповідності виду діяльності, який дає право надавати послуги, що є предметом закупівлі.
  4. Згода учасника на оплату послуг у безготівковій формі та на підписання тристороннього договору щодо надання послуг.
  5. У договорах добровільного страхування рухомого та нерухомого майна, життя та здоров’я фізичної особи має бути вказано, що до страхових випадків належить пошкодження рухомого та нерухомого майна, втрата життя та заподіяння шкоди здоров’ю застрахованої особи, зокрема й унаслідок зловмисних дій третіх осіб.
  6. Перевагою буде досвід надання таких послуг для громадських організацій.

Для участі в доборі необхідно надіслати на електронну адресу tk@humanrights.org.ua (контактна особа – Тетяна Курач):

  1. Вашу цінову пропозицію (на відповідні пакети страхування строком на один рік – страхування нерухомого майна фізичної особи, страхування транспортного засобу фізичної особи (КАСКО), страхування життя та здоров’я фізичної особи).
  2. Шаблони типових договорів добровільного страхування нерухомого майна, страхування транспортного засобу (КАСКО), життя та здоров’я фізичної особи.
  3. Установчі документи організації.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендера можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою tk@humanrights.org.ua до 27 червня 2021 року.

До участі в доборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції та установчі документи організації, що подається на тендер, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендера, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Закупівля товарів та послуг громадською організацією “Центр інформації про права людини” (Центр прав людини ZMINA) виконується без ПДВ (відповідно до пункту 197.11 ПКУ, оскільки витрати здійснюються в межах грантів проєкту USAID).

Визначення переможця тендера відбудеться за допомогою розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу. Перевага буде віддана постачальнику, пропозиція якого набере найбільшу кількість балів відповідно до таблиці “Критерії відбору”.

Результати тендера повідомить організатор учасникам за допомогою надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більш ніж трьох робочих днів з дати ухвалення рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та ухвалення рішення має відбутися не пізніше ніж 5 липня 2021 року.