Конкурс грантів для кримських ЗМІ, які перемістилися на материк

A+ A-

Центр прав людини ZMINA оголошує конкурс грантів для ЗМІ, які працювали в Криму до окупації і після березня 2014 року перемістилися на материкову частину території України та продовжують висвітлювати кримську проблематику.

Мета проекту – збільшити кількість і якість точної і об’єктивної інформації про ситуацію і процеси в окупованому Криму, а також життя кримчан на півострові і на материковій Україні.

Гранти для висвітлення кримської проблематики будуть надані на конкурсній основі зареєстрованим громадським організаціям і ЗМІ кримського походження.

Пріоритетами проекту є матеріали з актуальної кримської проблематики, спрямовані на внутрішньоукраїнську аудиторію, людей, які проживають в окупованому Криму, а також міжнародне співтовариство. Створюваний у рамках проекту контент повинен відповідати професійним журналістським стандартам.

Основні статті витрат у рамках проекту можуть включати оплату роботи журналістів, редакторів та інші витрати, пов’язані з безпосереднім виробництвом журналістських матеріалів, придбання необхідного обладнання, підтримку висвітлення подій та процесів у Криму англійською, російською, українською та іншими мовами тощо.

При оцінюванні перевага буде надана проектним заявкам, які включають створення унікального контенту із Криму.

Тривалість реалізації журналістських проектів не повинна перевищувати 6-8 місяців. Очікуваний час початку проектів – січень 2020 року.

Загальний бюджет конкурсу – близько 750 тисяч гривень. Очікується, що проектні заявки будуть варіюватися від 150 до 250 тисяч гривень.

Отримання аплікаційної – за запитом на адресу tp@humanrights.org.ua. Заповнену заявку для участі в конкурсі необхідно подати до 10 грудня 2019 року (включно) на адресу tp@humanrights.org.ua.

З додатковими питаннями звертайтеся за номером 067 445 95 43.