Оголошено склад журі конкурсу “Суд людською мовою”

A+ A-

Громадська організація “Вектор прав людини” оголосила склад журі другого щорічного конкурсу журналістських робіт “Суд людською мовою”, серед яких і головна редакторка ZMINA Ольга Падірякова.

Отже, до складу журі ввійшли:

Костянтин Шендеровський, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладач соціальної та правозахисної медіадіяльності, заслужений працівник освіти України. Має низку наукових та просвітницьких публікацій щодо висвітлення тематики прав людини в медіа.

Сергій Гончаренко, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри прав людини, міжнародного та європейського права Академії адвокатури України, заслужений юрист України. Має низку наукових праць із кримінального права, процесу, проблем адвокатури, міжнародного захисту прав людини. У 2011–2012 роках та з 2014 року – суддя ad hoc Європейського суду з прав людини.

Максим Буткевич, правозахисник, журналіст. Працював на українських телеканалах (журналістом-міжнародником), Українській службі Бі-Бі-Сі, в Агенції ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Зараз координує Проєкт “Без кордонів” – неурядову ініціативу, яка від 2006 року опікується, зокрема, наданням допомоги біженцям і шукачам притулку в Україні, протидією дискримінації та виявам ксенофобії.

Ольга Падірякова, головна редакторка онлайн-видання ZMINA. Має 20-річний досвід роботи в ЗМІ та з 2002 року є медіаактивісткою. Була лідеркою профспілкового осередку в інформагентстві УНІАН, а з 2006 року неодноразово обиралася до керівних органів українських незалежних медіапрофспілок КНМП та НМПУ. Наразі є учасницею неформального об’єднання “Медіарух”, що відстоює дотримання журналістських стандартів у ЗМІ.

Назарій Боярський, правозахисник. Член правління ГО “Вектор прав людини”. Активно працює над просвітництвом у сфері прав людини в регіоні ОБСЄ, член групи тренерів Молодіжного департаменту Ради Європи, експерт Міжнародної Школи Прав Людини і Громадянських Дій, незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти. Автор низки досліджень на тему комунікацій у судах.

Нагадаємо, що конкурс журналістських робіт “Суд людською мовою” відбувається вдруге. До участі запрошуються журналісти(-ки), блогери(-ки), які висвітлюють судову тематику. Дедлайн для подання заявок – 30 вересня 2020 року.

Детальніше про участь у конкурсі читайте тут.