Омбудсман підтримав проведення курсу про захист прав неповнолітніх

A+ A-

Представники Уповноваженого з прав дитини, недискримінації та гендерної рівності підтримали ідею проведення навчального курсу, спрямованого на захист прав неповнолітніх споживачів наркотиків.

19 березня в офісі Омбудсмана відбулася робоча зустріч з приводу ознайомлення з навчальним курсом “Захист та забезпечення прав дітей та молоді групи ризику”. Цей курс в рамках проекту “Права людини для всіх: розробка та апробація освітнього курсу з прав людини та прав дитини для фахівців по роботі з дітьми в групі ризику” реалізує ГО “Центр інформації про права людини” за підтримки Міжнародного благодійного фонду “СНІД Фонд Схід-Захід” (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій та Освітнім домом прав людини – Чернігів.

Представники Центру інформації про права людини презентували курс, цільовою аудиторією якого є громадські активісти, юристи, психологи, соціальні працівники та педагоги, що працюють в інтересах неповнолітніх та молодих споживачів наркотиків. Стратегічною метою курсу є сприяння ефективному захисту прав та основоположних свобод дітей та молоді, наданню в Україні ефективної допомоги дітям та молодим людям, які є у групі ризику (неповнолітні та молоді користувачі наркотиків (14-25 років), в тому числі засуджені, які перебувають у виправних колоніях для неповнолітніх, неповнолітні правопорушники, які засуджені умовно).

Представник Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина висловила готовність Офісу всіляко сприяти у проведенні навчального курсу.

Представники профільних організацій, які були присутні на зустрічі, також проявили неабиякий інтерес та запевнили у експертній і консультативній допомозі при реалізації курсу. 

Підсумком зустрічі стала домовленість про партнерство в рамках навчального курсу “Захист та забезпечення прав дітей та молоді групи ризику”.