“Праволюдяні та надихаючі”: п’ять роликів від Mediafest-2020

A+ A-

Всеукраїнський фестиваль для студентів та викладачів журналістики “Праволюдяність: Mediafest” відбувся у 2020 році онлайн, але це не стало перешкодою для спільної творчої роботи. Упродовж майже двох фестивальних тижнів учасники й учасниці спільно з командою Real Stories Production змогли підготувати п’ять відеороликів про права людини.

Обмеження, спричинені карантином у зв’язку з пандемією COVID-19, ставили надзавдання для студентства та викладацької спільноти: усі вони в різних місцях, мають різний досвід у відеозніманні, можливість бути постійно долученими до процесу тощо.

“Одна з учасниць навіть висловилася, що і подумати не могла, що можна через Zoom відзняти командою класне відео. До речі, я теж до останнього не була впевнена, що вдасться все, що ми запланували”, – коментує співорганізаторка фестивалю, координаторка освітніх програм та журналістка ZMINA Ірина Виртосу.

Координаторка додає, що нема нічого неможливого, тим більше коли з учасниками та учасницями працює така фахова експертна команда Real Stories – Інокентій Вировий, Ксенія Кравцова, Владислав Нечипоренко, Марина Богуш, Оксана Грушанська.

“Дитинство”

“Ми можемо більше, ніж від нас очікують”

“Після інтернату”

“Спогади”

“Замкнуті у власній квартирі”

Нагадаємо, цьогоріч на фестивалі “Праволюдяність: Mediafest” майже 80 студентів та викладачів із 25 вищих навчальних закладів України навчалися прав людини та створювали медійні сюжети.

Всеукраїнський фестиваль для студентів і викладачів журналістики “Праволюдяність: Mediafest – 3” є спільною ініціативою Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA та проєкту ПРООН “Права людини для України”, який впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.