Журналістка Центру разом з іншими розслідувачами пройде стажування у Польщі

A+ A-

Серед учасників стажування– головна редакторка сайту Центру інформації про права людини Ірина Виртосу.

Виртосу Ірина

Також учасниками стажування стали Юлія Абібок (фрілансер, співпрацює переважно з інтернет-виданнями “ОстроВ” і РБК-Україна), Сергій Андрушко (Радіо Свобода), Олег Дейнека ( інформагентство “Новини України”), Олена Жежера (інтернет-видання “Громада Приірпіння”), Тарас Зозулінський (телерадіокомпанія Міст ТБ (Телеканал ZIK).

У програмі – зустріч із журналістами та редакторами провідних польських видань, обговорення питань журналістської етики, особливостей розслідувальної журналістики в Польщі. Багато часу в програмі учасникам виділено для збору матеріалів та підготовки власного розслідування.

Цей візит став можливим в рамках проекту “Польська стипендія для журналіста-розслідувача”, який реалізовують Асоціація польських журналістів (АПЖ) у партнерстві з Незалежною медіа-профспілкою України (НМПУ) та Національною спілкою журналістів України (НСЖУ). По завершенню стажування кожен учасник має провести журналістське розслідування, пов’язане із українсько-польською тематикою, а також два майстер-класи для студентів факультетів журналістики українських університетів.