ZMINA отримала нагороду за найкращий ребрендинг року

A+ A-

5 грудня в межах Форуму розвитку громадянського суспільства клуб піарників громадських організацій “Піранья” нагородив ZMINA за найкращий ребрендинг року.

Засновниця клубу “Піранья” Марина Говорухіна зазначила, що номінантів подавали члени клубу “Піранья”, а голосували та обирали переможців магістри клубу.

ZMINA стала першою правозахисною організацією в Україні, яка не побоялася кардинальних змін і перемогла. Щоб змінити світ, потрібно не боятися змінюватися самому. Саме це і продемонструвала організація”, – додала Говорухіна.

Голова правління ZMINA Тетяна Печончик розповіла, чому організація потребувала оновлення: “Ребрендинг став можливим після того, як ми переосмислили нашу місію. Раніше у нас була невиразна і сформульована бюрократичною мовою місія – щось на кшталт “сприяння утвердженню верховенства права і популяризація цінностей прав людини”. З таким формулюванням місії жилося некомфортно, вона нас не запалювала і не мотивувала. Після серії стратегічних планувань і глибинних розмов ми сформулювали місію по-новому: БУДУЄМО КРАЇНУ, В ЯКІЙ КОЖНА ЛЮДИНА МОЖЕ ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА. Нам цікаво працювати саме над змінами системи, інституцій, реформами, аби кожен і кожна, звернувшись до органів влади, могли відстояти права людини. А з іншого боку, це вимагає знань і поінформованості громадян – про свої права і механізми їх захисту. Тому ми займаємося освітою, ведемо інформаційні кампанії і просуваємо реформи в інтересах прав людини. Ми вирішили самі стати тією зміною, яку хочемо бачити довкола”.

Також нагороди отримали:

ECOMM Communication Consulting – за найкращу просвітницьку кампанію;

Комунікаційна команда Уляни Супрун – за прорив у комунікації урядових структур;

Кампанія Save Oleg Sentsov – за кращу мобілізаційну кампанію;

Проєкт ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, UNICEF Ukraine та MMR – Marketing Media Review – за організацію першого професійного заходу;

Марина Говорухіна – літературна піранья.

Детальніше про ребрендинг ZMINA читайте тут.