ZMINA розпочинає подкаст про виклики для прав людини в часи війни “Маємо право”

A+ A-

Центр прав людини ZMINA запускає подкаст “Маємо право” про виклики воєнного часу для прав людини в Україні, у якому експерти організації щотижня розповідатимуть про актуальні проблеми у сфері правозахисту. 

Подкаст створений Центром прав людини ZMINA в партнерстві з Радіо Київ 98 FM. Перший його випуск уже доступний для прослуховування – в ньому керівниця проєктів ZMINA Вікторія Нестеренко розповідає про те, як за десять років окупації Криму Росія там майже знищила свободу слова, переслідуючи та ув’язнюючи журналістів. 

“Нам важливо в різних форматах доносити до українців інформацію про те, як впливає російська агресія проти України на стан прав людини в країні та з якими викликами доводиться боротися нашому суспільству. Запуск подкасту для нас є важливим рішенням, адже багато українців доволі активно слухають такий формат у вільний час. Тож ми хочемо розповідати про лише найважливіші теми у сфері прав людини під час війни, які стосуються всіх нас. Будемо говорити і про російські воєнні злочини, і про проблеми нашого законодавства в контексті наслідків війни, і про життя в окупації – з нами точно буде пізнавально”, – коментує комунікаційна менеджерка Центру прав людини ZMINA Ірина Іванченко.

Подкаст можна прослухати на Spotify, Apple Podcasts, Pocket Casts та SoundCloud. Перший випуск доступний за вказаними посиланнями.