Вийшов документальний подкаст “Справа 25” про політв’язнів окупованого Криму

A+ A-

Документальний подкаст “Справа 25” – це спільний проєкт Центру прав людини ZMINA, IZONE Media, Amnesty International Ukraine та Суспільного мовлення.

Подкаст розповідає про найбільший кримінальний процес над політв’язнями з окупованого Криму в режимі реального часу. “Справа 25” – це політично та релігійно мотивована справа, заведена співробітниками ФСБ проти 25 кримських татар, здебільшого активістів і громадських журналістів, за обвинуваченням у причетності до терористичної організації та підготовці до насильницької зміни конституційного устрою РФ.

Паралельно головній лінії подкасту його автори також розповідатимуть про дотичні до судового процесу факти й події в окупованому Криму: від катування й залякування свідків співробітниками ФСБ до різних форм солідарності з родинами політв’язнів. У підсумку слухач почує цілісну історію кримськотатарського спротиву на півострові після його окупації.

Автори подкасту “Справа 25” – журналісти Альона Савчук і Тарас Ібрагімов, які працювали в окупованому Криму над темою переслідувань кримських татар та українських активістів протягом кількох років, до моменту заборони їм в’їзду на півострів ФСБ Росії.

Трейлер та перший епізод подкасту “Справа 25” уже доступні для прослуховування на всіх платформах для подкастів:

Apple Podcasts

Google Podcasts

SoundCloud

Інші платформи