Людмила Тягнирядно

Людмила Тягнирядно

журналістка

lt@zmina.ua

Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю “Політологія”. Здобувши науковий ступінь бакалавра, продовжила навчання у Національному університеті “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”. Також має профільну освіту. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

У журналістиці Людмила з 2010 року. У 2012 році спочатку стажувалася, а потім працювала на телеканалі ТВі, де створювала журналістські розслідування для програм “Знак Оклику!” та “Тендер News”. Також працювала в інтернет-виданні INSIDER журналісткою економічної стрічки новин. Згодом перейшла на Радіо Свобода, працювала у програмі журналістських розслідувань “СХЕМИ. Корупція в деталях”. 

У 2016 році приєдналась до команди Українського радіо і почала працювати ведучою новин на Радіо Промінь. У 2017 році, коли Українське радіо стало частиною Суспільного мовлення, приєдналася до нової команди у ролі комунікаційної менеджерки радіоплатформи Суспільного мовлення “Українське радіо”. З листопада 2017 року авторка і ведуча програми про розвиток громадянського суспільства “Активізація з Людмилою Тягнирядно”. З лютого 2022 року – ведуча Національного телерадіомарафону “Єдині новини”, авторка програми “На часі. Психологія”.

У 2017-2020 роках – співпрацювала з міжнародною громадською організацією Blueprint for Free speech над темою просування законодавчих змін у сфері захисту викривачів. Координувала антикорупційний проєкт “Ініціатива 11”.

Також Людмила співпрацює з виданнями “Детектор медіа” та “Рубрика”. Створює документальні історії про воєнні злочини Росії, скоєні на території України під час повномасштабної війни. Робить подкаст “Вільні” – про громадських активістів та волонтерів, які допомагають мешканцям звільнених громад пережити наслідки війни.

Улюблена журналістська тематика: політика, захист прав активістів та волонтерів, історії людей, що надихають.

Захоплюється гірським туризмом, любить подорожувати Україною й світом придуманими власноруч маршрутами, коли є час – читати.