Тетяна Жукова

Тетяна Жукова

менеджерка з міжнародної адвокації

tz@zmina.ua

Тетяна має ступінь магістра “Права людини, демократія та міжнародне правосуддя” в Університеті Валенсії та досліджувала збройну агресію Росії проти України з 2014 року, дитяче безгромадянство як наслідок ґендерно-дискримінаційного законодавства, легалізацію біженців та іммігрантів у ЄС та корупційні схеми правлячої еліти Екваторіальної Гвінеї.

Проходила стажування у Львівській міській раді та Посольстві України в Німеччині, працювала у відділі міжнародних новин 24 каналу, брала участь у волонтерських програмах у Німеччині та Швейцарії та тренінгу у Вірменії. Пізніше Тетяна приєдналася до довгострокового волонтерського проєкту в Іспанії, де викладала англійську мову в школах і допомагала в організації освітніх та інтеграційних заходів.

Крім того, вона брала участь у діяльності юридичного відділу Асоціації Rumiñahui, допомагаючи консультувати біженців та іммігрантів щодо можливостей легалізації. Також Тетяна має досвід роботи редакторкою платформи EU Neighbours east та експерткою відділу міжнародних зв’язків Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Вона проходила стажування в Директораті зовнішньої політики Європарламенту, працювала над темою України, сприяла організації зустрічей з українською делегацією, допомагала писати брифінги та заяви про Україну.

Тетяна підтримує постійний зв’язок з інституціями ООН, ЄС, РЄ та ОБСЄ, а також іноземними урядовими й неурядовими структурами щодо притягнення до злочинців відповідальності, воєнних злочинів і злочинів проти людяності та переслідувань на тимчасово окупованих територіях України.