Ольга Падірякова

Ольга Падірякова

головна редакторка

op@zmina.ua

Ольга майже 16 років пропрацювала заввідділом регіональних новин в інформаційному агентстві УНІАН, звідки ми її і зманили.

Вона також медійна активістка. У 2002 році разом з колегами підписала та оприлюднила заяву про цензуру в агентстві з боку нового керівництва, яке тоді хотіли насадити в УНІАН. У цей же час стала підписантом Меморандуму проти цензури, ініційованому журналістами інших ЗМІ. Як і решта підписантів меморандуму автоматично стала засновником Київської незалежної медіа-профспілки (КНМП).

З 2006 року неодноразово обиралася в керівні органи КНМП та Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ). Зараз є членом комітету Київської організації НМПУ.

У 2012-2013 – учасник руху “Стоп цензурі!”. Брала участь в акціях руху під резиденцією Януковича у Межигір’ї та під МВС.

Як член комітету НМПУ працювала координатором у підтриманому Міжнародною федерацією журналістів проекті з безпеки журналістів, робила моніторинг порушень прав журналістів, була членом оргкомітету антирейтингу “Вороги преси”.

Як тренерка брала участь у семінарах з цифрової безпеки журналістів: у лютому 2012 року – дводенний тренінг-семінар НМПУ, у червні 2013 року – дводенний тренінг-семінар ІМІ, у липні 2014 року – одноденний баркемп Інтерньюз.

Тричі була членом журі на українсько-польському конкурсі журналістської майстерності.

Захоплюється логістикою самостійних подорожей та гарними інтер’єрами. Дуже любить море.