Голова ZMINA Тетяна Печончик увійшла у список лідерів України УП-100

A+ A-

22 листопада видання “Українська правда” оголосило список ста українських лідерів, до яких увійшла голова Центру прав людини ZMINA Тетяна Печончик.

Тетяна Печончик

Видання зазначає, що це перший подібний список за 23 роки існування УП. Перелік лідерів визначали члени журі, в склад якого увійшли журналісти УП та зовнішні експерти.

“Цей проєкт відрізняється від інших рейтингів, що визначають заможність чи впливовість. Бо на перше місце ми поставили таку важливу рису людського характеру як лідерство. Наша команда щиро вважає, що люди, які змогли взяти на себе відповідальність, які робили більше, ніж навіть вони самі від себе очікували, допомагають нашій країні вистояти в найважливішій історичній битві за право бути”, — зазначають організатори.

Тетяна Печончик увійшла у розділ “Суспільства”. У рейтингу також представлені такі категорії: державне управління, захисники, бізнес, культура та спорт. Крім Печончик, серед українських громадських діячів також увійшли у список голова Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук, співзасновники громадської організації “Принцип” Любов Галан та Масі Найєм, голова фонду “Повернись живим” Тарас Чмут та інші.

Як прокоментувала для УП директорка Ukrainian Legal Advisory Group Надія Волкова: “Важлива риса Тетяни – бажання та готовність об’єднувати зусилля. Це те, без чого неможливо досягти найскладніших та водночас найважливіших цілей, які ми ставимо перед собою, країною та світом задля захисту тих, хто потребує цього найбільше. Таня надихає й уособлює собою зразок громадянського суспільства, до якого ми прагнемо в Україні”.

“Лідером в умовах війни є кожна людина, яка бере на себе відповідальність за долі інших людей і долю країни. Ті, хто не боїться робити складний вибір, хто захищає кордон вільного світу зі зброєю в руках, хто вибудовує ланцюжки і збирає донати, хто допомагає потерпілим від злочинів і наближає правосуддя. Лідерство не існує у вакуумі, це завжди командна робота. Ця нагорода — спільна для усієї “Зміни”, це визнання нашої роботи, щоденної і нелегкої, коли ми разом посилюємо одне одного і робимо неймовірні речі”, — коментує Тетяна Печончик.