Олена Дуб

Олена Дуб

фахівчиня з соціальних мереж

od@humanrights.org.ua

Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. У медіа – з 2001 року. Працювала у виданнях “Львівська газета”, “Поступ”, “Україна молода”, “Газета по-київськи”, співпрацювала з газетою “День”, Інститутом Масової Інформації, має досвід роботи на радіо і ТБ.

У 2010-2012 роках координувала проект “Київ без тютюнового диму” (ЦЕДЕМ), результатом якого стало прийняття в Україні законодавства про повну заборону куріння у кафе, барах і ресторанах. Працювала менежеркою з digital-комунікацій у благодійному фонді “Розвиток України”. Лекторка Lviv Media Forum, Форумів розвитку громадянського суспільства та ін. З 2015 року до 2020 року керувала відділом соцмереж видання “Крим.Реалії” (“Радіо Свобода”).

З 2014 Олена активно працює також як медіаконсультантка з соціальних мереж для медіа та громадських організацій. Співзасновниця спільноти “SMM Talks for NGO & Media”, що об’єднує digital-фахівців українських НГО та медіа. Входить до мережі Digital Communications Network.

Є тренеркою для громадських організацій та медіа України, Білорусі, Латвії. Співпрацює як консультантка з Thomson Reuters Foundation, Internews, Thomson Foundation та іншими міжнародними фондами.